Os 7232 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Domažlice | 16.16 | ||||
Domažlice město | 16.18 | 16.18 | |||
Havlovice | x | 16.23 | 16.23 | ||
Pila | x | 16.25 | 16.25 | ||
Trhanov | x | 16.28 | 16.28 | ||
Klenčí pod Čerchovem | 16.32 | 16.33 | |||
Postřekov | x | 16.36 | 16.36 | ||
Nový Kramolín | x | 16.39 | 16.39 | ||
Vlkanov | x | 16.41 | 16.41 | ||
Poběžovice | 16.47 | 16.48 | |||
Mutěnín | x | 16.55 | 16.55 | ||
Hostouň | 16.58 | 17.01 | |||
Svržno | x | 17.03 | 17.03 | ||
Újezd Svatého Kříže | x | 17.06 | 17.06 | ||
Bělá nad Radbuzou | 17.10 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci