Os 7223 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tachov | 14.34 | ||||
Tachov zastávka | x | 14.39 | 14.39 | ||
Malý Rapotín | x | 14.41 | 14.41 | ||
Pernolec | x | 14.45 | 14.45 | ||
Staré Sedliště | 14.51 | 14.52 | |||
Doly | x | 14.55 | 14.55 | ||
Bor | 15.00 | 15.01 | |||
Bor zastávka | x | 15.05 | 15.05 | ||
Stráž u Tachova | 15.10 | 15.11 | |||
Borek u Tachova | x | 15.15 | 15.15 | ||
Dubec | x | 15.20 | 15.20 | ||
Třemešné pod Přimdou | 15.23 | 15.32 | |||
Bělá nad Radbuzou zastávka | 15.39 | 15.39 | |||
Bělá nad Radbuzou | 15.41 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci