Os 7211 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tachov | 17.29 | ||||
Tachov zastávka | x | 17.34 | 17.34 | ||
Malý Rapotín | x | 17.36 | 17.36 | ||
Pernolec | x | 17.40 | 17.40 | ||
Staré Sedliště | 17.46 | 17.47 | |||
Doly | x | 17.50 | 17.50 | ||
Bor | 17.55 | 18.06 | |||
Bor zastávka | x | 18.10 | 18.10 | ||
Stráž u Tachova | 18.15 | 18.16 | |||
Borek u Tachova | x | 18.21 | 18.21 | ||
Dubec | x | 18.25 | 18.25 | ||
Třemešné pod Přimdou | 18.29 | 18.30 | |||
Bělá nad Radbuzou zastávka | 18.36 | 18.37 | |||
Bělá nad Radbuzou | 18.39 | 19.01 | |||
Újezd Svatého Kříže | x | 19.04 | 19.04 | ||
Svržno | x | 19.07 | 19.07 | ||
Hostouň | 19.10 | 19.11 | |||
Mutěnín | x | 19.13 | 19.13 | ||
Poběžovice | 19.20 | 19.21 | |||
Vlkanov | x | 19.27 | 19.27 | ||
Nový Kramolín | x | 19.29 | 19.29 | ||
Postřekov | x | 19.32 | 19.32 | ||
Klenčí pod Čerchovem | 19.35 | 19.36 | |||
Trhanov | x | 19.40 | 19.40 | ||
Pila | x | 19.43 | 19.43 | ||
Havlovice | x | 19.44 | 19.44 | ||
Domažlice město | 19.49 | 19.50 | |||
Domažlice | 19.52 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci