Os 7208 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Domažlice | 14.07 | ||||
Domažlice město | 14.09 | 14.10 | |||
Havlovice | x | 14.15 | 14.15 | ||
Pila | x | 14.17 | 14.17 | ||
Trhanov | x | 14.19 | 14.19 | ||
Klenčí pod Čerchovem | 14.23 | 14.24 | |||
Postřekov | x | 14.27 | 14.27 | ||
Nový Kramolín | x | 14.31 | 14.31 | ||
Vlkanov | x | 14.33 | 14.33 | ||
Poběžovice | 14.38 | 14.39 | |||
Mutěnín | x | 14.46 | 14.46 | ||
Hostouň | 14.49 | 14.49 | |||
Svržno | x | 14.52 | 14.52 | ||
Újezd Svatého Kříže | x | 14.54 | 14.54 | ||
Bělá nad Radbuzou | 14.58 | 15.20 | |||
Bělá nad Radbuzou zastávka | 15.22 | 15.22 | |||
Třemešné pod Přimdou | 15.29 | 15.30 | |||
Dubec | x | 15.33 | 15.33 | ||
Borek u Tachova | x | 15.37 | 15.37 | ||
Stráž u Tachova | 15.42 | 15.43 | |||
Bor zastávka | x | 15.47 | 15.47 | ||
Bor | 15.52 | 16.02 | |||
Doly | x | 16.07 | 16.07 | ||
Staré Sedliště | 16.11 | 16.11 | |||
Pernolec | 16.18 | 16.18 | |||
Malý Rapotín | x | 16.22 | 16.22 | ||
Tachov zastávka | x | 16.25 | 16.25 | ||
Tachov | 16.29 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci