Os 7206 | |
Řazení vlaku: 2x810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Domažlice | 12.07 | ||||
Domažlice město | 12.09 | 12.10 | |||
Havlovice | x | 12.15 | 12.15 | ||
Pila | x | 12.17 | 12.17 | ||
Trhanov | x | 12.19 | 12.19 | ||
Klenčí pod Čerchovem | 12.23 | 12.24 | |||
Postřekov | x | 12.27 | 12.27 | ||
Nový Kramolín | x | 12.31 | 12.31 | ||
Vlkanov | x | 12.33 | 12.33 | ||
Poběžovice | 12.38 | 12.39 | |||
Mutěnín | x | 12.46 | 12.46 | ||
Hostouň | 12.49 | 12.49 | |||
Svržno | x | 12.52 | 12.52 | ||
Újezd Svatého Kříže | x | 12.54 | 12.54 | ||
Bělá nad Radbuzou | 12.58 | 13.20 | |||
Bělá nad Radbuzou zastávka | 13.22 | 13.22 | |||
Třemešné pod Přimdou | 13.29 | 13.30 | |||
Dubec | x | 13.33 | 13.33 | ||
Borek u Tachova | x | 13.37 | 13.37 | ||
Stráž u Tachova | 13.42 | 13.43 | |||
Bor zastávka | x | 13.47 | 13.47 | ||
Bor | 13.52 | 14.02 | |||
Doly | x | 14.07 | 14.07 | ||
Staré Sedliště | 14.11 | 14.11 | |||
Pernolec | x | 14.18 | 14.18 | ||
Malý Rapotín | x | 14.22 | 14.22 | ||
Tachov zastávka | x | 14.25 | 14.25 | ||
Tachov | 14.29 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci