Os 7026 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Karlovy Vary dolní nádraží | 15.15 | ||||
Karlovy Vary | 15.20 | 15.21 | |||
Karlovy Vary-Dvory | x | 15.26 | 15.26 | ||
Chodov | 15.31 | 15.32 | |||
Nové Sedlo u Lokte | 15.36 | 15.37 | |||
Královské Poříčí | x | 15.42 | 15.42 | ||
Sokolov | 15.45 | 15.46 | |||
Citice | 15.49 | 15.49 | |||
Hlavno | x | 15.51 | 15.51 | ||
Dasnice | 15.55 | 15.56 | |||
Kynšperk nad Ohří | 16.01 | 16.02 | |||
Nebanice | x | 16.05 | 16.05 | ||
Tršnice | 16.10 | 16.10 | |||
Cheb | 16.16 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci