Os 7025 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Cheb | 7.35 | ||||
Tršnice | 7.40 | 7.41 | |||
Nebanice | x | 7.46 | 7.46 | ||
Kynšperk nad Ohří | 7.49 | 7.50 | |||
Dasnice | 7.55 | 7.56 | |||
Hlavno | x | 8.00 | 8.00 | ||
Citice | 8.02 | 8.02 | |||
Sokolov | 8.05 | 8.07 | |||
Královské Poříčí | x | 8.09 | 8.09 | ||
Nové Sedlo u Lokte | 8.15 | 8.16 | |||
Chodov | 8.20 | 8.21 | |||
Karlovy Vary-Dvory | x | 8.26 | 8.26 | ||
Karlovy Vary | 8.32 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci