Os 7010 | |
Řazení vlaku: 844 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Chomutov | 18.53 | ||||
Málkov | x | 18.58 | 18.58 | ||
Kadaň-Prunéřov | 19.04 | 19.05 | |||
Klášterec nad Ohří | 19.10 | 19.21 | |||
Kotvina | x | 19.25 | 19.25 | ||
Perštejn | 19.28 | 19.29 | |||
Boč | x | 19.32 | 19.32 | ||
Stráž nad Ohří | 19.36 | 19.37 | |||
Vojkovice nad Ohří | 19.42 | 19.43 | |||
Ostrov nad Ohří | 19.49 | 19.50 | |||
Hájek | x | 19.57 | 19.57 | ||
Dalovice | x | 20.02 | 20.02 | ||
Karlovy Vary | 20.05 | 20.07 | |||
Karlovy Vary-Dvory | x | 20.12 | 20.12 | ||
Chodov | 20.17 | 20.18 | |||
Nové Sedlo u Lokte | 20.22 | 20.23 | |||
Královské Poříčí | x | 20.28 | 20.28 | ||
Sokolov | 20.31 | 20.34 | |||
Citice | 20.37 | 20.38 | |||
Hlavno | x | 20.40 | 20.40 | ||
Dasnice | 20.44 | 20.44 | |||
Kynšperk nad Ohří | 20.49 | 20.50 | |||
Nebanice | x | 20.53 | 20.53 | ||
Tršnice | 20.58 | 20.59 | |||
Cheb | 21.05 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci