Os 6610 | |
Řazení vlaku: 843 + Btn753 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Liberec | 14.57 | ||||
Liberec-Horní Růžodol | 15.03 | 15.04 | |||
Ostašov | x | 15.07 | 15.07 | ||
Kryštofovo Údolí | x | 15.13 | 15.13 | ||
Novina | x | 15.15 | 15.15 | ||
Křižany | 15.20 | 15.24 | |||
Zdislava | x | 15.29 | 15.29 | ||
Rynoltice | x | 15.34 | 15.34 | ||
Lvová | x | 15.38 | 15.38 | ||
Jablonné v Podještědí | 15.42 | 15.42 | |||
Velký Valtinov | x | 15.46 | 15.46 | ||
Brniště | 15.50 | 15.50 | |||
Velký Grunov | x | 15.52 | 15.52 | ||
Pertoltice pod Ralskem | x | 15.55 | 15.55 | ||
Mimoň | 16.00 | 16.01 | |||
Zákupy-Božíkov | x | 16.08 | 16.08 | ||
Zákupy | 16.10 | 16.10 | |||
Vlčí Důl-Dobranov | x | 16.12 | 16.12 | ||
Česká Lípa hlavní nádraží | 16.19 | 16.30 | |||
Česká Lípa-Holý vrch | x | 16.32 | 16.32 | ||
Stružnice | 16.37 | 16.38 | |||
Horní Police | 16.42 | 16.42 | |||
Žandov | x | 16.44 | 16.44 | ||
Starý Šachov | x | 16.46 | 16.46 | ||
Františkov nad Ploučnicí | 16.51 | 16.51 | |||
Benešov nad Ploučnicí | 16.56 | 16.57 | |||
Děčín východ | 17.05 | 17.06 | |||
Děčín hlavní nádraží | 17.10 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci