Os 6605 | |
Řazení vlaku: 843 + Btn753 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Děčín hlavní nádraží | 8.43 | ||||
Děčín východ | 8.46 | 8.47 | |||
Benešov nad Ploučnicí | 8.56 | 8.57 | |||
Františkov nad Ploučnicí | 9.01 | 9.01 | |||
Starý Šachov | x | 9.05 | 9.05 | ||
Žandov | x | 9.07 | 9.07 | ||
Horní Police | 9.10 | 9.10 | |||
Stružnice | 9.14 | 9.15 | |||
Česká Lípa-Holý vrch | x | 9.20 | 9.20 | ||
Česká Lípa hlavní nádraží | 9.24 | 9.41 | |||
Vlčí Důl-Dobranov | x | 9.46 | 9.46 | ||
Zákupy | 9.49 | 9.49 | |||
Zákupy-Božíkov | x | 9.51 | 9.51 | ||
Mimoň | 10.00 | 10.02 | |||
Pertoltice pod Ralskem | x | 10.04 | 10.04 | ||
Velký Grunov | x | 10.07 | 10.07 | ||
Brniště | 10.10 | 10.11 | |||
Velký Valtinov | x | 10.14 | 10.14 | ||
Jablonné v Podještědí | 10.18 | 10.19 | |||
Lvová | x | 10.22 | 10.22 | ||
Rynoltice | 10.26 | 10.26 | |||
Zdislava | x | 10.32 | 10.32 | ||
Křižany | 10.39 | 10.48 | |||
Novina | x | 10.51 | 10.51 | ||
Kryštofovo Údolí | x | 10.53 | 10.53 | ||
Ostašov | x | 11.00 | 11.00 | ||
Liberec-Horní Růžodol | 11.03 | 11.05 | |||
Liberec | 11.13 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci