Os 6273 | |
Řazení vlaku: 440 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jaroměř | 8.01 | ||||
Semonice | x | 8.04 | 8.04 | ||
Černožice | 8.06 | 8.07 | |||
Smiřice | 8.10 | 8.14 | |||
Lochenice | x | 8.18 | 8.18 | ||
Předměřice nad Labem | 8.20 | 8.21 | |||
Hradec Králové hlavní nádraží | 8.26 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci