Os 6203 | |
Řazení vlaku: 440 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jaroměř | 5.00 | ||||
Semonice | x | 5.03 | 5.03 | ||
Černožice | 5.05 | 5.06 | |||
Smiřice | 5.09 | 5.11 | |||
Lochenice | x | 5.15 | 5.15 | ||
Předměřice nad Labem | 5.17 | 5.18 | |||
Hradec Králové hlavní nádraží | 5.23 | 5.32 | |||
Opatovice nad Labem | 5.37 | 5.37 | |||
Čeperka | 5.40 | 5.41 | |||
Stéblová | x | 5.44 | 5.44 | ||
Pardubice-Semtín | x | 5.48 | 5.48 | ||
Pardubice-Rosice nad Labem | 5.50 | 5.51 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 5.54 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci