Os 4222 | |
Řazení vlaku: 362_n2 + Bfhpvee295 + Bdmtee281 + Bdmtee275 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Otrokovice | 20.10 | ||||
Napajedla | 20.14 | 20.14 | |||
Spytihněv | 20.17 | 20.17 | |||
Huštěnovice | 20.20 | 20.20 | |||
Staré Město u Uherského Hradiště | 20.24 | 20.30 | |||
Kostelany nad Moravou | 20.32 | 20.33 | |||
Nedakonice | 20.35 | 20.36 | |||
Moravský Písek zastávka | 20.39 | 20.40 | |||
Moravský Písek | 20.42 | 20.44 | |||
Bzenec přívoz | 20.48 | 20.48 | |||
Rohatec | 20.54 | 20.55 | |||
Rohatec zastávka | 20.57 | 20.57 | |||
Hodonín | 21.01 | 21.02 | |||
Lužice | 21.05 | 21.06 | |||
Moravská Nová Ves | 21.09 | 21.09 | |||
Hrušky zastávka | 21.12 | 21.13 | |||
Břeclav | 21.19 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci