Os 4203 | |
Řazení vlaku: 362_n2 + Bdmtee275 + Bdmtee281 + Bfhpvee295 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Břeclav | 5.35 | ||||
Hrušky zastávka | 5.41 | 5.41 | |||
Moravská Nová Ves | 5.44 | 5.45 | |||
Lužice | 5.48 | 5.48 | |||
Hodonín | 5.52 | 5.54 | |||
Rohatec zastávka | 5.57 | 5.58 | |||
Rohatec | 6.00 | 6.01 | |||
Bzenec přívoz | 6.06 | 6.07 | |||
Moravský Písek | 6.11 | 6.16 | |||
Moravský Písek zastávka | 6.18 | 6.18 | |||
Nedakonice | 6.22 | 6.23 | |||
Kostelany nad Moravou | 6.25 | 6.26 | |||
Staré Město u Uherského Hradiště | 6.29 | 6.31 | |||
Huštěnovice | 6.34 | 6.35 | |||
Spytihněv | 6.38 | 6.38 | |||
Napajedla | 6.41 | 6.41 | |||
Otrokovice | 6.45 | 6.47 | |||
Tlumačov | 6.51 | 6.51 | |||
Záhlinice | 6.54 | 6.55 | |||
Hulín | 6.58 | 7.01 | |||
Břest | 7.04 | 7.05 | |||
Říkovice | 7.07 | 7.08 | |||
Horní Moštěnice | 7.11 | 7.11 | |||
Přerov | 7.15 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci