Os 3237 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Přerov | 18.26 | ||||
Prosenice | 18.31 | 18.32 | |||
Osek nad Bečvou | 18.35 | 18.35 | |||
Lipník nad Bečvou | 18.38 | 18.39 | |||
Drahotuše | 18.45 | 18.45 | |||
Hranice na Moravě | 18.50 | 18.51 | |||
Hranice na Moravě město | 18.56 | 18.57 | |||
Teplice nad Bečvou | 18.59 | 19.00 | |||
Černotín | 19.02 | 19.02 | |||
Špičky | 19.05 | 19.05 | |||
Milotice nad Bečvou | 19.07 | 19.08 | |||
Hustopeče nad Bečvou | 19.10 | 19.11 | |||
Lhotka nad Bečvou | 19.16 | 19.16 | |||
Valašské Meziříčí | 19.21 | 19.23 | |||
Brňov | 19.27 | 19.27 | |||
Bystřička | 19.30 | 19.31 | |||
Jablůnka | 19.35 | 19.36 | |||
Vsetín | 19.42 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci