Os 3235 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Olomouc hlavní nádraží | 16.54 | ||||
Grygov | 16.59 | 16.59 | |||
Brodek u Přerova | 17.04 | 17.08 | |||
Rokytnice u Přerova | 17.11 | 17.11 | |||
Přerov | 17.16 | 17.26 | |||
Prosenice | 17.31 | 17.32 | |||
Osek nad Bečvou | 17.35 | 17.35 | |||
Lipník nad Bečvou | 17.38 | 17.39 | |||
Drahotuše | 17.45 | 17.45 | |||
Hranice na Moravě | 17.50 | 17.51 | |||
Hranice na Moravě město | 17.56 | 17.57 | |||
Teplice nad Bečvou | 17.59 | 18.00 | |||
Černotín | 18.02 | 18.02 | |||
Špičky | 18.05 | 18.05 | |||
Milotice nad Bečvou | 18.07 | 18.08 | |||
Hustopeče nad Bečvou | 18.10 | 18.11 | |||
Lhotka nad Bečvou | 18.16 | 18.16 | |||
Valašské Meziříčí | 18.21 | 18.26 | |||
Brňov | 18.30 | 18.30 | |||
Bystřička | 18.33 | 18.34 | |||
Jablůnka | 18.38 | 18.39 | |||
Vsetín | 18.45 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci