Os 3229 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Přerov | 10.26 | ||||
Prosenice | 10.31 | 10.32 | |||
Osek nad Bečvou | 10.35 | 10.35 | |||
Lipník nad Bečvou | 10.38 | 10.39 | |||
Drahotuše | 10.45 | 10.45 | |||
Hranice na Moravě | 10.50 | 10.51 | |||
Hranice na Moravě město | 10.56 | 10.57 | |||
Teplice nad Bečvou | 10.59 | 11.00 | |||
Černotín | 11.02 | 11.02 | |||
Špičky | 11.05 | 11.05 | |||
Milotice nad Bečvou | 11.07 | 11.08 | |||
Hustopeče nad Bečvou | 11.10 | 11.11 | |||
Lhotka nad Bečvou | 11.16 | 11.16 | |||
Valašské Meziříčí | 11.21 | 11.23 | |||
Brňov | 11.27 | 11.27 | |||
Bystřička | 11.30 | 11.31 | |||
Jablůnka | 11.35 | 11.36 | |||
Vsetín | 11.42 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci