Os 3223 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hranice na Moravě | 6.35 | ||||
Hranice na Moravě město | 6.40 | 6.41 | |||
Teplice nad Bečvou | 6.43 | 6.44 | |||
Černotín | 6.46 | 6.46 | |||
Špičky | 6.49 | 6.49 | |||
Milotice nad Bečvou | 6.51 | 6.52 | |||
Hustopeče nad Bečvou | 6.54 | 6.55 | |||
Lhotka nad Bečvou | 7.00 | 7.00 | |||
Valašské Meziříčí | 7.06 | 7.07 | |||
Brňov | 7.11 | 7.11 | |||
Bystřička | 7.14 | 7.14 | |||
Jablůnka | 7.19 | 7.19 | |||
Vsetín | 7.26 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci