Os 3222 | |
Řazení vlaku: 460 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Vsetín | 3.51 | ||||
Jablůnka | 3.56 | 3.57 | |||
Bystřička | 4.01 | 4.01 | |||
Brňov | 4.04 | 4.04 | |||
Valašské Meziříčí | 4.09 | 4.10 | |||
Lhotka nad Bečvou | 4.14 | 4.14 | |||
Hustopeče nad Bečvou | 4.19 | 4.19 | |||
Milotice nad Bečvou | 4.22 | 4.22 | |||
Špičky | 4.24 | 4.24 | |||
Černotín | 4.27 | 4.27 | |||
Teplice nad Bečvou | 4.29 | 4.30 | |||
Hranice na Moravě město | 4.32 | 4.33 | |||
Hranice na Moravě | 4.39 | 4.49 | |||
Drahotuše | 4.53 | 4.53 | |||
Lipník nad Bečvou | 5.00 | 5.04 | |||
Osek nad Bečvou | 5.07 | 5.07 | |||
Prosenice | 5.10 | 5.11 | |||
Přerov | 5.17 | 5.29 | |||
Rokytnice u Přerova | 5.34 | 5.34 | |||
Brodek u Přerova | 5.37 | 5.37 | |||
Grygov | 5.42 | 5.42 | |||
Olomouc hlavní nádraží | 5.48 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci