Os 19914 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha-Smíchov | 14.46 | ||||
Praha-Hlubočepy | x | 14.50 | 14.50 | ||
Praha-Holyně | x | 14.55 | 14.55 | ||
Praha-Řeporyje | 14.59 | 14.59 | |||
Zbuzany | x | 15.02 | 15.02 | ||
Jinočany | x | 15.05 | 15.05 | ||
Rudná u Prahy | 15.08 | 15.09 | |||
Rudná zastávka | x | 15.10 | 15.10 | ||
Nučice | 15.13 | 15.16 | |||
Nučice zastávka | x | 15.18 | 15.18 | ||
Loděnice | 15.23 | 15.24 | |||
Vráž u Berouna | 15.28 | 15.30 | |||
Beroun-Závodí | 15.34 | 15.35 | |||
Beroun | 15.38 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci