Os 19711 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Rakovník | 12.09 | ||||
Rakovník zastávka | x | 12.12 | 12.12 | ||
Lužná u Rakovníka | 12.20 | 12.21 | |||
Řevničov | 12.29 | 12.30 | |||
Nové Strašecí | 12.36 | 12.36 | |||
Rynholec | x | 12.42 | 12.42 | ||
Stochov | 12.45 | 12.46 | |||
Kačice | x | 12.50 | 12.50 | ||
Kamenné Žehrovice | 12.54 | 12.55 | |||
Kladno-Rozdělov | x | 12.58 | 12.58 | ||
Kladno | 13.03 | 13.11 | |||
Kladno město | 13.15 | 13.15 | |||
Kladno-Ostrovec | 13.17 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci