Sp 1849 | |
Řazení vlaku: 440 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Jaroměř | 14.02 | ||||
Černožice | 14.07 | 14.07 | |||
Smiřice | 14.10 | 14.13 | |||
Lochenice | x | 14.17 | 14.17 | ||
Předměřice nad Labem | 14.20 | 14.20 | |||
Hradec Králové hlavní nádraží | 14.25 | 14.26 | |||
Pardubice hlavní nádraží | 14.42 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci