Sp 1783 | |
Řazení vlaku: 854 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Náchod | 5.05 | ||||
Náchod zastávka | 5.07 | 5.08 | |||
Václavice | 5.12 | 5.14 | |||
Starkoč | 5.18 | 5.20 | |||
Česká Skalice | 5.25 | 5.26 | |||
Rychnovek | 5.32 | 5.33 | |||
Jaroměř | 5.38 | 5.39 | |||
Smiřice | 5.45 | 5.46 | |||
Hradec Králové hlavní nádraží | 5.55 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci