Sp 1768 | |
Řazení vlaku: 854 + 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Hradec Králové hlavní nádraží | 22.02 | ||||
Smiřice | 22.11 | 22.12 | |||
Černožice | x | 22.15 | 22.15 | ||
Jaroměř | 22.21 | 22.22 | |||
Rychnovek | x | 22.27 | 22.27 | ||
Velká Jesenice | x | 22.32 | 22.32 | ||
Česká Skalice | 22.36 | 22.37 | |||
Starkoč | 22.43 | 22.45 | |||
Václavice | 22.49 | 22.51 | |||
Náchod zastávka | 22.55 | 22.55 | |||
Náchod | 22.58 | 23.01 | |||
Náchod-Běloves | x | 23.04 | 23.04 | ||
Velké Poříčí | x | 23.08 | 23.08 | ||
Hronov | 23.10 | 23.11 | |||
Hronov zastávka | x | 23.13 | 23.13 | ||
Police nad Metují | 23.17 | 23.18 | |||
Žďár nad Metují | x | 23.21 | 23.21 | ||
Česká Metuje | x | 23.25 | 23.25 | ||
Teplice nad Metují | 23.31 | 23.32 | |||
Březová u Broumova | x | 23.38 | 23.38 | ||
Meziměstí | 23.42 | 23.45 | |||
Ruprechtice | x | 23.48 | 23.48 | ||
Hynčice | x | 23.50 | 23.50 | ||
Broumov-Olivětín | x | 23.55 | 23.55 | ||
Broumov | 23.59 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci