Sp 1732 „Žuráň“ | |
Řazení vlaku: 842 + Bfbrdtn794 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Staré Město u Uherského Hradiště | 16.33 | ||||
Uherské Hradiště | 16.39 | 16.40 | |||
Kunovice zastávka | 16.44 | 16.44 | |||
Ostrožská Nová Ves | 16.48 | 16.49 | |||
Uherský Ostroh | 16.53 | 16.54 | |||
Veselí nad Moravou | 16.59 | 17.01 | |||
Bzenec | 17.10 | 17.11 | |||
Vracov | 17.14 | 17.15 | |||
Kyjov zastávka | 17.23 | 17.24 | |||
Kyjov | 17.27 | 17.28 | |||
Nemotice | 17.41 | 17.42 | |||
Nesovice | 17.50 | 17.50 | |||
Bučovice | 17.57 | 17.58 | |||
Slavkov u Brna | 18.06 | 18.08 | |||
Brno hlavní nádraží | 18.33 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci