Sp 1685 „Cyklo Brdy“ | |
Řazení vlaku: 749_121 + 2xB251 + Ds952 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Březnice | 17.23 | ||||
Milín | 17.35 | 17.36 | |||
Příbram | 17.43 | 17.46 | |||
Jince | 17.57 | 17.58 | |||
Lochovice | 18.07 | 18.08 | |||
Zdice | 18.16 | 18.18 | |||
Beroun | 18.28 | 18.29 | |||
Praha-Smíchov | 19.00 | 19.08 | |||
Praha hlavní nádraží | 19.15 | 19.27 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci