Os 14074 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Prostějov hlavní nádraží | 16.26 | ||||
Prostějov místní nádraží | 16.29 | 16.29 | |||
Kostelec na Hané | 16.35 | 16.36 | |||
Čelechovice na Hané | x | 16.40 | 16.40 | ||
Kaple | x | 16.44 | 16.44 | ||
Třebčín | 16.49 | 16.49 | |||
Slatinice | x | 16.52 | 16.52 | ||
Drahanovice | 16.56 | 16.57 | |||
Náměšť na Hané | 16.59 | 17.00 | |||
Senice na Hané | 17.05 | 17.08 | |||
Senice na Hané zastávka | x | 17.11 | 17.11 | ||
Odrlice | x | 17.14 | 17.14 | ||
Cholina | x | 17.16 | 17.16 | ||
Myslechovice | x | 17.19 | 17.19 | ||
Litovel předměstí | 17.23 | 17.26 | |||
Litovel město | 17.27 | 17.27 | |||
Litovel | 17.30 | 17.30 | |||
Červenka zastávka | x | 17.32 | 17.32 | ||
Červenka | 17.35 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci