R 1247 | |
Řazení vlaku: 854 + 2xBdtn756 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
České Budějovice | 13.12 | ||||
Zliv | 13.23 | 13.24 | |||
Číčenice | 13.36 | 13.37 | |||
Protivín | 13.43 | 13.43 | |||
Písek | 13.56 | 13.58 | |||
Čížová | 14.06 | 14.07 | |||
Čimelice | 14.22 | 14.22 | |||
Mirovice | 14.29 | 14.30 | |||
Březnice | 14.38 | 14.39 | |||
Příbram | 14.58 | 14.59 | |||
Jince | 15.10 | 15.11 | |||
Lochovice | 15.20 | 15.20 | |||
Zdice | 15.28 | 15.28 | |||
Beroun | 15.38 | 15.40 | |||
Praha-Smíchov | 16.27 | 16.30 | |||
Praha hlavní nádraží | 16.37 | 16.45 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2018 platí od 10.12.2017 do 8.12.2018.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci