Os 8867 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 20.15 | ||||
Srbsko | 20.19 | 20.20 | |||
Karlštejn | 20.23 | 20.23 | |||
Zadní Třebaň | 20.27 | 20.27 | |||
Řevnice | 20.30 | 20.31 | |||
Dobřichovice | 20.34 | 20.35 | |||
Všenory | 20.37 | 20.38 | |||
Černošice-Mokropsy | 20.40 | 20.41 | |||
Černošice | 20.43 | 20.44 | |||
Praha-Radotín | 20.48 | 20.49 | |||
Praha-Velká Chuchle | 20.52 | 20.52 | |||
Praha-Smíchov | 20.58 | 20.59 | |||
Praha hlavní nádraží | 21.06 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci