Os 8857 | |
Řazení vlaku: 2x471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 17.45 | ||||
Srbsko | 17.49 | 17.50 | |||
Karlštejn | 17.53 | 17.53 | |||
Zadní Třebaň | 17.57 | 17.57 | |||
Řevnice | 18.00 | 18.01 | |||
Dobřichovice | 18.04 | 18.05 | |||
Všenory | 18.07 | 18.08 | |||
Černošice-Mokropsy | 18.10 | 18.11 | |||
Černošice | 18.13 | 18.14 | |||
Praha-Radotín | 18.18 | 18.19 | |||
Praha-Velká Chuchle | 18.22 | 18.22 | |||
Praha-Smíchov | 18.28 | 18.29 | |||
Praha hlavní nádraží | 18.36 | 18.42 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci