Os 8838 | |
Řazení vlaku: 471 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 13.17 | ||||
Praha-Smíchov | 13.24 | 13.25 | |||
Praha-Velká Chuchle | 13.30 | 13.30 | |||
Praha-Radotín | 13.33 | 13.33 | |||
Černošice | 13.38 | 13.38 | |||
Černošice-Mokropsy | 13.40 | 13.41 | |||
Všenory | 13.43 | 13.44 | |||
Dobřichovice | 13.45 | 13.46 | |||
Řevnice | 13.49 | 13.50 | |||
Zadní Třebaň | 13.53 | 13.53 | |||
Karlštejn | 13.57 | 13.58 | |||
Srbsko | 14.01 | 14.02 | |||
Beroun | 14.07 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci