Os 8807 | |
Řazení vlaku: 163_najbrt + 5xBdmteeo296 + ABfhpvee395 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 5.15 | ||||
Srbsko | 5.19 | 5.20 | |||
Karlštejn | 5.23 | 5.23 | |||
Zadní Třebaň | 5.27 | 5.27 | |||
Řevnice | 5.30 | 5.31 | |||
Dobřichovice | 5.34 | 5.35 | |||
Všenory | 5.37 | 5.38 | |||
Černošice-Mokropsy | 5.40 | 5.41 | |||
Černošice | 5.43 | 5.44 | |||
Praha-Radotín | 5.48 | 5.49 | |||
Praha-Velká Chuchle | 5.52 | 5.52 | |||
Praha-Smíchov | 5.58 | 5.59 | |||
Praha hlavní nádraží | 6.06 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci