Os 7907 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Protivín | 10.34 | ||||
Heřmaň | x | 10.39 | 10.39 | ||
Putim | 10.42 | 10.43 | |||
Písek | 10.48 | 10.49 | |||
Písek zastávka | x | 10.51 | 10.51 | ||
Písek-Dobešice | x | 10.53 | 10.53 | ||
Čížová | 10.57 | 10.57 | |||
Vráž u Písku | x | 11.04 | 11.04 | ||
Dolní Ostrovec | x | 11.08 | 11.08 | ||
Smetanova Lhota | x | 11.12 | 11.12 | ||
Čimelice | x | 11.16 | 11.16 | ||
Horní Nerestce | x | 11.20 | 11.20 | ||
Mirovice | 11.23 | 11.24 | |||
Myslín | x | 11.27 | 11.27 | ||
Dobrá Voda u Březnice | x | 11.31 | 11.31 | ||
Březnice | 11.35 | 11.43 | |||
Tochovice | x | 11.49 | 11.49 | ||
Ostrov u Tochovic | x | 11.53 | 11.53 | ||
Milín | 11.57 | 11.59 | |||
Příbram | 12.07 | 12.08 | |||
Bratkovice | x | 12.15 | 12.15 | ||
Jince | 12.21 | 12.22 | |||
Rejkovice | x | 12.26 | 12.26 | ||
Lochovice | 12.32 | 12.35 | |||
Libomyšl | x | 12.39 | 12.39 | ||
Zdice | 12.44 | 12.44 | |||
Králův Dvůr-Popovice | x | 12.47 | 12.47 | ||
Králův Dvůr | x | 12.50 | 12.50 | ||
Beroun | 12.54 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci