Os 7828 | |
Řazení vlaku: 363_n2 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bfhpvee295 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 20.10 | ||||
Králův Dvůr | 20.13 | 20.14 | |||
Králův Dvůr-Popovice | 20.16 | 20.17 | |||
Zdice | 20.20 | 20.20 | |||
Stašov | 20.23 | 20.24 | |||
Praskolesy | 20.26 | 20.27 | |||
Hořovice | 20.30 | 20.31 | |||
Cerhovice | 20.35 | 20.35 | |||
Kařez | 20.40 | 20.40 | |||
Kařízek | 20.43 | 20.43 | |||
Mýto | 20.46 | 20.46 | |||
Holoubkov | 20.49 | 20.49 | |||
Svojkovice | 20.52 | 20.53 | |||
Rokycany | 20.57 | 20.59 | |||
Klabava | 21.03 | 21.03 | |||
Ejpovice | 21.06 | 21.06 | |||
Dýšina-Horomyslice | 21.09 | 21.09 | |||
Chrást u Plzně | 21.12 | 21.13 | |||
Plzeň-Doubravka | 21.20 | 21.21 | |||
Plzeň hlavní nádraží | 21.25 | 21.27 | |||
Plzeň-Jižní Předměstí | 21.30 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci