Os 7822 | |
Řazení vlaku: 363_n2 + Bdmtee281 + Bdmtee275 + Bfhpvee295 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 16.10 | ||||
Králův Dvůr | 16.13 | 16.14 | |||
Králův Dvůr-Popovice | 16.16 | 16.17 | |||
Zdice | 16.20 | 16.20 | |||
Stašov | 16.23 | 16.24 | |||
Praskolesy | 16.26 | 16.27 | |||
Hořovice | 16.30 | 16.31 | |||
Cerhovice | 16.35 | 16.35 | |||
Kařez | 16.40 | 16.40 | |||
Kařízek | 16.43 | 16.43 | |||
Mýto | 16.46 | 16.46 | |||
Holoubkov | 16.49 | 16.49 | |||
Svojkovice | 16.52 | 16.53 | |||
Rokycany | 16.57 | 16.59 | |||
Klabava | 17.03 | 17.03 | |||
Ejpovice | 17.06 | 17.06 | |||
Dýšina-Horomyslice | 17.09 | 17.09 | |||
Chrást u Plzně | 17.12 | 17.13 | |||
Plzeň-Doubravka | 17.20 | 17.21 | |||
Plzeň hlavní nádraží | 17.25 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci