Os 7815 | |
Řazení vlaku: 363_n2 + Bfhpvee295 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 15.31 | ||||
Plzeň-Doubravka | 15.34 | 15.34 | |||
Chrást u Plzně | 15.42 | 15.42 | |||
Dýšina-Horomyslice | 15.44 | 15.45 | |||
Ejpovice | 15.48 | 15.48 | |||
Klabava | 15.50 | 15.51 | |||
Rokycany | 15.54 | 15.58 | |||
Svojkovice | 16.02 | 16.03 | |||
Holoubkov | 16.06 | 16.06 | |||
Mýto | 16.09 | 16.09 | |||
Kařízek | 16.12 | 16.12 | |||
Kařez | 16.15 | 16.15 | |||
Cerhovice | 16.20 | 16.20 | |||
Hořovice | 16.24 | 16.28 | |||
Praskolesy | 16.31 | 16.31 | |||
Stašov | 16.34 | 16.34 | |||
Zdice | 16.37 | 16.38 | |||
Králův Dvůr-Popovice | 16.41 | 16.41 | |||
Králův Dvůr | 16.43 | 16.44 | |||
Beroun | 16.49 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci