Os 7801 | |
Řazení vlaku: 363_n2 + Bfhpvee295 + Bdmtee275 + Bdmtee281 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Plzeň hlavní nádraží | 6.15 | ||||
Plzeň-Doubravka | 6.18 | 6.19 | |||
Chrást u Plzně | 6.26 | 6.27 | |||
Dýšina-Horomyslice | 6.29 | 6.30 | |||
Ejpovice | 6.33 | 6.33 | |||
Klabava | 6.35 | 6.36 | |||
Rokycany | 6.39 | 6.40 | |||
Svojkovice | 6.44 | 6.45 | |||
Holoubkov | 6.48 | 6.48 | |||
Mýto | 6.51 | 6.51 | |||
Kařízek | 6.54 | 6.54 | |||
Kařez | 6.57 | 6.57 | |||
Cerhovice | 7.02 | 7.02 | |||
Hořovice | 7.06 | 7.07 | |||
Praskolesy | 7.10 | 7.10 | |||
Stašov | 7.13 | 7.13 | |||
Zdice | 7.17 | 7.17 | |||
Králův Dvůr-Popovice | 7.20 | 7.21 | |||
Králův Dvůr | 7.23 | 7.24 | |||
Beroun | 7.29 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci