Rx 778 „Špičák“ | |
Řazení vlaku: 362_n2 + ABpee347 + Bbdgmee236 + Bee238 + 2xBdtee276 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 6.40 | 7.12 | |||
Praha-Smíchov | 7.19 | 7.20 | |||
Beroun | 7.49 | 7.50 | |||
Hořovice | 8.06 | 8.07 | |||
Kařez | 8.14 | 8.15 | |||
Rokycany | 8.25 | 8.27 | |||
Plzeň hlavní nádraží | 8.49 | 9.02 | |||
Plzeň zastávka | 9.04 | 9.05 | |||
Dobřany | 9.16 | 9.17 | |||
Chlumčany u Dobřan | 9.21 | 9.22 | |||
Přeštice | 9.28 | 9.29 | |||
Švihov u Klatov | 9.43 | 9.43 | |||
Klatovy | 9.52 | 10.04 | |||
Bezděkov u Klatov | 10.08 | 10.09 | |||
Janovice nad Úhlavou | 10.13 | 10.14 | |||
Nýrsko | 10.21 | 10.22 | |||
Dešenice | 10.27 | 10.28 | |||
Zelená Lhota | 10.36 | 10.37 | |||
Hamry-Hojsova Stráž | 10.44 | 10.45 | |||
Hojsova Stráž-Brčálník | 10.50 | 10.51 | |||
Špičák | 10.56 | 10.59 | |||
Železná Ruda město | 11.03 | 11.05 | |||
Železná Ruda centrum | 11.07 | 11.07 | |||
Železná Ruda-Alžbětín | 11.12 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci