Rx 775 „Točník“ | |
Řazení vlaku: 754_n2 + 3xBdtee276 + Bee238 + Bbdgmee236 + ABpee347 + 362 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Železná Ruda-Alžbětín | 8.45 | ||||
Železná Ruda centrum | 8.49 | 8.49 | |||
Železná Ruda město | 8.51 | 8.53 | |||
Špičák | 8.57 | 8.59 | |||
Hojsova Stráž-Brčálník | 9.04 | 9.05 | |||
Hamry-Hojsova Stráž | 9.11 | 9.12 | |||
Zelená Lhota | 9.19 | 9.20 | |||
Dešenice | 9.27 | 9.28 | |||
Nýrsko | 9.32 | 9.34 | |||
Janovice nad Úhlavou | 9.43 | 9.44 | |||
Bezděkov u Klatov | 9.48 | 9.49 | |||
Klatovy | 9.53 | 10.06 | |||
Švihov u Klatov | 10.14 | 10.15 | |||
Borovy | 10.21 | 10.21 | |||
Lužany | 10.24 | 10.24 | |||
Přeštice | 10.27 | 10.28 | |||
Chlumčany u Dobřan | 10.34 | 10.35 | |||
Dobřany | 10.39 | 10.41 | |||
Plzeň zastávka | 10.52 | 10.53 | |||
Plzeň hlavní nádraží | 10.56 | 11.06 | |||
Rokycany | 11.23 | 11.25 | |||
Kařez | 11.34 | 11.35 | |||
Hořovice | 11.41 | 11.42 | |||
Beroun | 12.00 | 12.01 | |||
Praha-Smíchov | 12.33 | 12.34 | |||
Praha hlavní nádraží | 12.41 | 12.48 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci