Rx 774 „Točník“ | |
Řazení vlaku: 362_n2 + ABpee347 + Bbdgmee236 + Bee238 + 3xBdtee276 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Praha hlavní nádraží | 14.52 | 15.12 | |||
Praha-Smíchov | 15.19 | 15.20 | |||
Beroun | 15.49 | 15.50 | |||
Hořovice | 16.06 | 16.07 | |||
Kařez | 16.14 | 16.15 | |||
Rokycany | 16.25 | 16.27 | |||
Plzeň hlavní nádraží | 16.49 | 17.02 | |||
Plzeň zastávka | 17.04 | 17.05 | |||
Dobřany | 17.16 | 17.17 | |||
Chlumčany u Dobřan | 17.21 | 17.22 | |||
Přeštice | 17.28 | 17.29 | |||
Lužany | 17.33 | 17.33 | |||
Borovy | 17.36 | 17.36 | |||
Švihov u Klatov | 17.43 | 17.43 | |||
Klatovy | 17.52 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci