Vlak 7705 nemá zatím zpracované řazení |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Beroun | 15.31 | ||||
Hýskov | 15.38 | 15.39 | |||
Nižbor | 15.44 | 15.45 | |||
Žloukovice | 15.50 | 15.51 | |||
Račice nad Berounkou | 15.55 | 15.56 | |||
Zbečno | 16.00 | 16.04 | |||
Roztoky u Křivoklátu | 16.13 | 16.16 | |||
Křivoklát | 16.19 | 16.20 | |||
Městečko u Křivoklátu | 16.23 | 16.24 | |||
Lašovice | 16.31 | 16.32 | |||
Rakovník | 16.40 | 17.07 | |||
Lužná u Rakovníka | 17.20 |
jede 29.VII.
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci