Rx 763 „Berounka“ | |
Řazení vlaku: 362_n2 + 2xBee238 + 2xBpee237 + Bee238 + Bbdgmee236 + Aee142 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Mariánské Lázně | 15.06 | ||||
Planá u Mariánských Lázní | 15.15 | 15.16 | |||
Milíkov | + | 15.34 | 15.34 | ||
Stříbro | 15.38 | 15.39 | |||
Plzeň hlavní nádraží | 16.03 | 16.06 | |||
Rokycany | 16.23 | 16.25 | |||
Hořovice | 16.41 | 16.42 | |||
Zdice | 16.50 | 16.51 | |||
Beroun | 17.00 | 17.01 | |||
Praha-Smíchov | 17.33 | 17.34 | |||
Praha hlavní nádraží | 17.41 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci