Os 7232 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Domažlice | 16.24 | ||||
Domažlice město | 16.26 | 16.27 | |||
Havlovice | x | 16.33 | 16.34 | ||
Pila | x | 16.36 | 16.36 | ||
Trhanov | x | 16.39 | 16.39 | ||
Klenčí pod Čerchovem | 16.43 | 16.44 | |||
Postřekov | x | 16.47 | 16.48 | ||
Nový Kramolín | x | 16.52 | 16.52 | ||
Vlkanov | x | 16.54 | 16.54 | ||
Poběžovice | 17.00 | 17.01 | |||
Mutěnín | x | 17.09 | 17.10 | ||
Hostouň | 17.12 | 17.13 | |||
Svržno | x | 17.16 | 17.16 | ||
Újezd Svatého Kříže | x | 17.19 | 17.19 | ||
Bělá nad Radbuzou | 17.23 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci