Os 7208 | |
Řazení vlaku: 810 + BDtax782 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Domažlice | 14.23 | ||||
Domažlice město | 14.25 | 14.26 | |||
Havlovice | x | 14.31 | 14.31 | ||
Pila | x | 14.33 | 14.33 | ||
Trhanov | x | 14.35 | 14.35 | ||
Klenčí pod Čerchovem | 14.39 | 14.40 | |||
Postřekov | x | 14.43 | 14.43 | ||
Nový Kramolín | x | 14.47 | 14.47 | ||
Vlkanov | x | 14.49 | 14.49 | ||
Poběžovice | 14.54 | 14.56 | |||
Mutěnín | x | 15.03 | 15.03 | ||
Hostouň | 15.06 | 15.06 | |||
Svržno | x | 15.09 | 15.09 | ||
Újezd Svatého Kříže | x | 15.12 | 15.12 | ||
Bělá nad Radbuzou | 15.15 | 15.16 | |||
Bělá nad Radbuzou zastávka | 15.18 | 15.19 | |||
Třemešné pod Přimdou | 15.25 | 15.28 | |||
Dubec | x | 15.31 | 15.31 | ||
Borek u Tachova | x | 15.36 | 15.36 | ||
Stráž u Tachova | 15.42 | 15.42 | |||
Bor zastávka | x | 15.47 | 15.47 | ||
Bor | 15.52 | 16.03 | |||
Doly | x | 16.08 | 16.08 | ||
Staré Sedliště | 16.12 | 16.12 | |||
Malý Rapotín | x | 16.22 | 16.22 | ||
Tachov zastávka | x | 16.24 | 16.24 | ||
Tachov | 16.30 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci