Os 7207 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tachov | 15.34 | ||||
Tachov zastávka | x | 15.39 | 15.39 | ||
Malý Rapotín | x | 15.41 | 15.41 | ||
Staré Sedliště | 15.51 | 15.52 | |||
Doly | x | 15.55 | 15.55 | ||
Bor | 16.00 | 16.01 | |||
Bor zastávka | x | 16.05 | 16.05 | ||
Stráž u Tachova | 16.10 | 16.11 | |||
Borek u Tachova | x | 16.16 | 16.16 | ||
Dubec | x | 16.20 | 16.20 | ||
Třemešné pod Přimdou | 16.24 | 16.25 | |||
Bělá nad Radbuzou zastávka | 16.32 | 16.33 | |||
Bělá nad Radbuzou | 16.35 | 16.36 | |||
Újezd Svatého Kříže | x | 16.40 | 16.40 | ||
Svržno | x | 16.43 | 16.43 | ||
Hostouň | 16.46 | 16.46 | |||
Mutěnín | x | 16.49 | 16.49 | ||
Poběžovice | 16.56 | 17.02 | |||
Vlkanov | x | 17.07 | 17.07 | ||
Nový Kramolín | x | 17.09 | 17.09 | ||
Postřekov | x | 17.13 | 17.13 | ||
Klenčí pod Čerchovem | 17.16 | 17.17 | |||
Trhanov | x | 17.21 | 17.21 | ||
Pila | x | 17.24 | 17.24 | ||
Havlovice | x | 17.26 | 17.26 | ||
Domažlice město | 17.32 | 17.33 | |||
Domažlice | 17.35 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci