Os 7205 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Tachov | 13.29 | ||||
Tachov zastávka | x | 13.34 | 13.34 | ||
Malý Rapotín | x | 13.36 | 13.36 | ||
Pernolec | x | 13.40 | 13.40 | ||
Staré Sedliště | 13.46 | 13.47 | |||
Doly | x | 13.50 | 13.50 | ||
Bor | 13.55 | 13.57 | |||
Bor zastávka | x | 14.01 | 14.01 | ||
Stráž u Tachova | 14.06 | 14.07 | |||
Borek u Tachova | x | 14.12 | 14.12 | ||
Dubec | x | 14.16 | 14.16 | ||
Třemešné pod Přimdou | 14.20 | 14.21 | |||
Bělá nad Radbuzou zastávka | 14.27 | 14.28 | |||
Bělá nad Radbuzou | 14.30 | 14.31 | |||
Újezd Svatého Kříže | x | 14.35 | 14.35 | ||
Svržno | x | 14.38 | 14.38 | ||
Hostouň | 14.41 | 14.42 | |||
Mutěnín | x | 14.45 | 14.45 | ||
Poběžovice | 14.51 | 14.55 | |||
Vlkanov | x | 15.00 | 15.00 | ||
Nový Kramolín | x | 15.02 | 15.02 | ||
Postřekov | x | 15.06 | 15.06 | ||
Klenčí pod Čerchovem | 15.10 | 15.11 | |||
Trhanov | x | 15.15 | 15.15 | ||
Pila | x | 15.18 | 15.18 | ||
Havlovice | x | 15.20 | 15.20 | ||
Domažlice město | 15.25 | 15.26 | |||
Domažlice | 15.28 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci