Os 7204 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Domažlice | 10.17 | ||||
Domažlice město | 10.19 | 10.20 | |||
Havlovice | x | 10.25 | 10.25 | ||
Pila | x | 10.27 | 10.27 | ||
Trhanov | x | 10.29 | 10.29 | ||
Klenčí pod Čerchovem | 10.33 | 10.34 | |||
Postřekov | x | 10.37 | 10.37 | ||
Nový Kramolín | x | 10.41 | 10.41 | ||
Vlkanov | x | 10.43 | 10.43 | ||
Poběžovice | 10.48 | 10.50 | |||
Mutěnín | x | 10.57 | 10.57 | ||
Hostouň | 10.59 | 11.00 | |||
Svržno | x | 11.02 | 11.02 | ||
Újezd Svatého Kříže | x | 11.05 | 11.05 | ||
Bělá nad Radbuzou | 11.09 | 11.10 | |||
Bělá nad Radbuzou zastávka | 11.12 | 11.12 | |||
Třemešné pod Přimdou | 11.19 | 11.19 | |||
Dubec | x | 11.23 | 11.23 | ||
Borek u Tachova | x | 11.27 | 11.27 | ||
Stráž u Tachova | 11.33 | 11.34 | |||
Bor zastávka | x | 11.38 | 11.38 | ||
Bor | 11.43 | 11.44 | |||
Doly | x | 11.48 | 11.48 | ||
Staré Sedliště | 11.52 | 11.54 | |||
Pernolec | x | 12.02 | 12.02 | ||
Malý Rapotín | x | 12.07 | 12.07 | ||
Tachov zastávka | x | 12.10 | 12.10 | ||
Tachov | 12.15 | 12.26 | |||
Tachov-Bíletín | x | 12.29 | 12.29 | ||
Lom u Tachova | x | 12.33 | 12.33 | ||
Planá u Mariánských Lázní | 12.43 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci