Os 7203 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Planá u Mariánských Lázní | 11.09 | ||||
Lom u Tachova | x | 11.19 | 11.19 | ||
Tachov-Bíletín | x | 11.23 | 11.23 | ||
Tachov | 11.27 | 11.35 | |||
Tachov zastávka | x | 11.40 | 11.40 | ||
Malý Rapotín | x | 11.42 | 11.42 | ||
Pernolec | x | 11.46 | 11.46 | ||
Staré Sedliště | 11.53 | 11.53 | |||
Doly | x | 11.57 | 11.57 | ||
Bor | 12.01 | 12.02 | |||
Bor zastávka | x | 12.07 | 12.07 | ||
Stráž u Tachova | 12.12 | 12.13 | |||
Borek u Tachova | x | 12.17 | 12.17 | ||
Dubec | x | 12.22 | 12.22 | ||
Třemešné pod Přimdou | 12.25 | 12.26 | |||
Bělá nad Radbuzou zastávka | 12.33 | 12.34 | |||
Bělá nad Radbuzou | 12.36 | 12.37 | |||
Újezd Svatého Kříže | x | 12.41 | 12.41 | ||
Svržno | x | 12.44 | 12.44 | ||
Hostouň | 12.47 | 12.48 | |||
Mutěnín | x | 12.50 | 12.50 | ||
Poběžovice | 12.57 | 13.00 | |||
Vlkanov | x | 13.06 | 13.06 | ||
Nový Kramolín | x | 13.08 | 13.08 | ||
Postřekov | x | 13.12 | 13.12 | ||
Klenčí pod Čerchovem | 13.15 | 13.16 | |||
Trhanov | x | 13.20 | 13.20 | ||
Pila | x | 13.23 | 13.23 | ||
Havlovice | x | 13.26 | 13.26 | ||
Domažlice město | 13.31 | 13.31 | |||
Domažlice | 13.34 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci