Os 7202 | |
Řazení vlaku: 810 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Domažlice | 8.25 | ||||
Domažlice město | 8.27 | 8.28 | |||
Havlovice | x | 8.33 | 8.33 | ||
Pila | x | 8.35 | 8.35 | ||
Trhanov | x | 8.37 | 8.37 | ||
Klenčí pod Čerchovem | 8.41 | 8.42 | |||
Postřekov | x | 8.45 | 8.45 | ||
Nový Kramolín | x | 8.49 | 8.49 | ||
Vlkanov | x | 8.51 | 8.51 | ||
Poběžovice | 8.56 | 8.59 | |||
Mutěnín | x | 9.06 | 9.06 | ||
Hostouň | 9.09 | 9.09 | |||
Svržno | x | 9.12 | 9.12 | ||
Újezd Svatého Kříže | x | 9.15 | 9.15 | ||
Bělá nad Radbuzou | 9.18 | 9.25 | |||
Bělá nad Radbuzou zastávka | 9.27 | 9.28 | |||
Třemešné pod Přimdou | 9.34 | 9.35 | |||
Dubec | x | 9.38 | 9.38 | ||
Borek u Tachova | x | 9.43 | 9.43 | ||
Stráž u Tachova | 9.49 | 9.49 | |||
Bor zastávka | x | 9.54 | 9.54 | ||
Bor | 9.59 | 10.00 | |||
Doly | x | 10.04 | 10.04 | ||
Staré Sedliště | 10.08 | 10.08 | |||
Pernolec | x | 10.16 | 10.16 | ||
Malý Rapotín | x | 10.21 | 10.21 | ||
Tachov zastávka | x | 10.24 | 10.24 | ||
Tachov | 10.29 | 10.32 | |||
Tachov-Bíletín | x | 10.35 | 10.35 | ||
Lom u Tachova | x | 10.39 | 10.39 | ||
Planá u Mariánských Lázní | 10.49 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci