Os 7201 | |
Řazení vlaku: 814 Detail řazení » |
Název stanice | Příjezd | Odjezd | Nást./kolej * | ||
Planá u Mariánských Lázní | 7.13 | ||||
Lom u Tachova | x | 7.23 | 7.23 | ||
Tachov-Bíletín | x | 7.27 | 7.27 | ||
Tachov | 7.31 | 7.34 | |||
Tachov zastávka | x | 7.39 | 7.39 | ||
Malý Rapotín | x | 7.41 | 7.41 | ||
Pernolec | x | 7.45 | 7.45 | ||
Staré Sedliště | 7.51 | 7.52 | |||
Doly | x | 7.55 | 7.55 | ||
Bor | 8.00 | 8.01 | |||
Bor zastávka | x | 8.05 | 8.05 | ||
Stráž u Tachova | 8.10 | 8.11 | |||
Borek u Tachova | x | 8.16 | 8.16 | ||
Dubec | x | 8.20 | 8.20 | ||
Třemešné pod Přimdou | 8.24 | 8.25 | |||
Bělá nad Radbuzou zastávka | 8.31 | 8.31 | |||
Bělá nad Radbuzou | 8.33 | 8.35 | |||
Újezd Svatého Kříže | x | 8.40 | 8.40 | ||
Svržno | x | 8.43 | 8.43 | ||
Hostouň | 8.46 | 8.47 | |||
Mutěnín | x | 8.50 | 8.50 | ||
Poběžovice | 8.57 | 9.02 | |||
Vlkanov | x | 9.08 | 9.08 | ||
Nový Kramolín | x | 9.10 | 9.10 | ||
Postřekov | x | 9.14 | 9.14 | ||
Klenčí pod Čerchovem | 9.17 | 9.18 | |||
Trhanov | x | 9.22 | 9.22 | ||
Pila | x | 9.25 | 9.25 | ||
Havlovice | x | 9.28 | 9.28 | ||
Domažlice město | 9.33 | 9.33 | |||
Domažlice | 9.36 |
Veškeré informace jsou poskytovány bez záruky jakéhokoliv druhu.
Jízdní řád a aktuální výluky a omezení si před jízdou ověřte u příslušného dopravce.
* údaje o koleji a nástupišti jsou pouze informativního charakteru!
Data jízdního řádu jsou platná k počátku jeho platnosti a nejsou průběžně aktualizována!
Jízdní řád 2017 platí od 11.12.2016 do 9.12.2017.
© 2001 - 2024 ŽelPage
- správci